Experience EUC

Γιατί το EUC

Το EUC έχει ταυτιστεί με την ποιοτική εκπαίδευση, την καινοτομία, τις υπερσύγχρονες, τεχνολογικά προηγμένες εγκαταστάσεις, τη διασύνδεση με τη βιομηχανία και την κοινωνία. Αποτελεί την κορυφαία επιλογή για χιλιάδες νέους από την Κύπρο, την Ελλάδα και την Ευρώπη

Νέα και Εκδηλώσεις

Το διεθνή συνέδρια, τα συμπόσια, οι ομιλίες από διακεκριμένους καθηγητές, οι εκπαιδευτικές και πολιτιστικές εκδηλώσεις συμβάλλουν καθοριστικά στην ενδυνάμωση της εμπειρίας, των γνώσεων και των δεξιοτήτων των φοιτητών του EUC.

Χάρτης Πανεπιστημιούπολης

Η πανεπιστημιούπολη του EUC βρίσκεται σε μια από τις πιο κεντρικές και πολυσύχναστες περιοχές της Λευκωσίας, περιτριγυρισμένη από όλες τις υπηρεσίες που χρειάζεται ένα φοιτητής.

Εικονική Περιήγηση

Κάντε μια περιήγηση μαζί μας και εξερευνήστε τη ζωή στην πανεπιστημιούπολη του EUC.

ΒΡΕΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΣΟΥ ΞΕΚΙΝΑ ΕΔΩ