ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ & Η ΣΗΜΑΣΙΑ ΤΗΣ ΕΚΠAΙΔΕΥΣΗΣ

Στσεμινάριο παρουσιάζονται εφαρμοσμένες πρακτικές σχετικά με τον τρόπο που πρέπει να αντιμετωπίσει ένας Επιχειρηματίας το θέμα της πρόσληψης και πως να επιτύχει την μέγιστη ενσωμάτωση του νέου στελέχους όπως:

• Η Σημαντικότητα του επιχειρησιακού προφίλ που πρέπει να εξεταστεί και όχι μόνο του ψυχογραφικού
  • Η Σημαντικότητα να επιλέγονται μόνο σοβαρά στελέχη που δίδουν αποτέλεσμα ως βασικός κορμός σε μία επιχείρηση,
  • Η Σημασία του budgeting της θέσης εργασίας(εξ αρχής) και η σύνδεση της με το αναμενόμενο αποτέλεσμα

Το σεμινάριο απευθύνεται σε: Ιδιοκτήτες/Διευθυντές Εταιριών, HR ManagersHR Executives, Στελέχη HR, Φοιτητές HR και γενικά με στελέχη που ασχολούνται με το management της εταιρία τους.

Εμπεριέχει σύγχρονες τεχνικές και διαδικασίες που εφαρμόζονται από εταιρίες στην Ευρώπη & Αμερική και το αποτέλεσμα που εγγυάται η εμπειρία της εφαρμογής τους.

Με το πέρας του σεμιναρίου δίνεται βεβαίωση παρακολούθησης καθώς και οι παρουσιάσεις των εισηγητών.

Για εγγραφή πατήστε εδώ.